Jak zarobić. Praca w internecie. > Kultura , sztuka

Kultura , sztuka

Gdzie nagrać swoje pierwsze demo?

Gdzie nagrać swoje pierwsze demo?

Nagranie pierwszego materiału demo to wielkie wydarzenie w „życiu” każdej kapeli, która marzy o tym żeby kiedyś w przyszłości odnieść sukces.

Download mp3 z internetu

Download mp3 z internetu

Pobieranie muzyki i download mp3 z internetu od początku budziło wiele kontrowersji. Artyści denerwowali się, że to łamanie praw autorskich, piractwo czy zwyczajna kradzież.

Darmowe randki przez internet

Darmowe randki przez internet

Mam już wreszcie 18 lat, nie zauważyłem kiedy tak szybko dorosłem, zacząłem chodzić na swoje pierwsze wymarzone randki z fajnymi dziewczynami, przestałem grać na komputerze prawie 24 godziny na dobę.

Filmy i filmiki w internecie za darmo

Od jakiegoś czasu powstała taka nowa moda wśród internautów żeby pobierać i udostępniać innym darmowe filmy przez internet. Wydaje mi się, że jest to bardzo ciekawa i pozytywna inicjatywa bo do tego mamy internet za który płacimy nie małe pieniądze żeby korzystać z niego i wyciskać maksimum możliwości. U mnie w domu komputer jest uruchomiony […]

Darmowe filmy, erotyczne filmiki za darmo

Darmowe filmy, erotyczne filmiki za darmo

Tak naprawdę nie żyjemy razem tylko obok siebie. Nie mamy już czasu dla siebie, nie pamiętam nawet kiedy ostatnio uprawialiśmy sex lub oglądaliśmy darmowe filmy erotyczne.  

Następna strona »