A gdybym chciał mieć tani Internet?

Dostęp do Internetu to w dzisiejszych czasach jedna z podstawowych rzeczy, jakie powinny być w każdym domu, mieszkaniu. Pomału staje się równie ważna, jak prąd, gaz, czy ciepła woda. Wiele osób znacznie więcej czasu spędza w internecie, niż przy kuchni lub w wannie, więc łatwo sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest bardziej istotne. 🙂

Niemniej ciągle nie jesteśmy jeszcze chyba krajem o tak rozwiniętej infrastrukturze i takiej gamie możliwości, jak np. Szwecja lub Stany Zjednoczone, gdzie Internet w domu można sobie załatwić na sto różnych sposobów, i gdzie konkurujący operatorzy prześcigają się cenami. Niestety u nas króluje Neostrada, dostarczana przez tzw. ex-narodowego operatora.

Na szczęście, mieszkańcy Warszawy, mają ten koszmar braku wyboru za sobą. Od wielu lat mają dostęp do Internetu w sieciach osiedlowych firmy ATCOM. Taka opcja dostępu ma same zalety w porównaniu z innymi. Największą jest chyba fakt, że jest tam stałe, publiczne IP. Jeśli chcesz sobie postawić serwerek, lub dostawać się do swojego domowego komputera za pomocą SSH czy zdalnego dostępu Windowsów – to oferta dla Ciebie. W dodatku sensowne ceny nie odstraszą nikogo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.