Apartamenty w Zakopanem

Wynajęcie apartamenty jeszcze w Zakopanem niektórym może wydawać się szaleństwem. Sam tak myslałem jeszcze niedawno.

Jednak..
Mój znajomy przyjeżdżając w zeszłym roku na weekend majowy wynajął sobie zwykłą kwaterę w cenie 35zł od osoby, natomiast koledzy którzy byli razem z nim musieli zmienić miejsce noclegowe z powodu wymówienia przez właścicielkę. Szukali czegoś taniego, ale wygodnego.
Spotkali gościa, który akurat miał wolne miejsce noclegowe. Pan Kazik mówi jednak, że ma wolny, ale apartament w Zakopanem w samym centrum za kwotę 170zł od doby. Koledzy po lekkim szoku (że tak dużo) i namyśle postanowili zobaczyć przynajmniej warunki.
Doznali drugiego szoku. Wyśmienite warunki na odpoczynek. Pokoje x 2 czyli sypialnia plus dzienny pokój, łazienka z dużą wanną i wyposażona w bidet i pisuar, kuchnia z pełnym wyposażeniem. Zachwyceni mówią raz kozie śmierć. Wzięli po namyśle zapłacili Panu Kazikowi z góry za pobyt 4 osób.

Trzeci szok nastąpił kiedy dowiedział się i zobaczył warunki Tomek.
Kiedy policzyli ile wypada na głowę za opłatę i porównali swoje noclegi to było wiadome kto wypocznie tak naprawdę w Zakopanem.
Wrócili po weekendzie do domu.

Wybierają sie na ten przed nami, wspólnie, ale już nie na kwaterę tylko zadzwonili do Pana Kazika i zamówili apartamencik.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.