Big Brother

Przyznam, że nie mogłam się doczekać początku programu Big Brother. Zawsze lubiłam wszelkiego rodzaju reality show, ale BB mi zawsze się podobał najbardziej.

Uwielbiałam Klaudiusza i Gulczasa, zawsze podobali mi się faceci z Baru, więc tym bardziej byłam ciekawa, kogo wybiorą do czwartej edycji Big Brother! Troszkę się zawiodłam, bo wczoraj do domu Wielkiego Brata weszło tylko dwóch facetów, no ale poczekamy i na pewno będzie ktoś więcej, póki co Tomek wydaje się być fajnym gościem. Tylko ciekawe, czy umie tańczyć. A propos tańczenia – jeju jak ja lubię taniec… w ogóle wrzesień spędzę cały przed telewizor. Taniec z Gwiazdami, to program, który uwielbiam. Pięknie tańczą, a przecież nikt wcześniej nie miał kontaktu z tańcem towarzyskim. Są świetni i za to ich kocham.

Może kiedyś mi się uda wystąpić w takim programie, chociaz prędzej to mnie wezmą do Big Brothera. Nie mogę się już doczekać kolejnych odsłon!! Wiem, że mają ściągać jeszcze większe gwiazdy i taniec z gwiazdami na pewno będzie gościć na ekranach naszych telewizorów jeszcze przez długie długie lata. Taniec z gwiazdami ma też to do siebie, że leci tam znakomita muzyka, a aranżacje do odgrywanych tam utworów tworzy bardzo dobry i niezwykle sympatyczny muzyk Adam Sztaba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]