Cena nawozów – prognozy

W poprzednim sezonie odczuwalny był duży wzrost cen nawozów nie tylko azotowych, także i potasowo-fosforowych. Jakich skoków więc powinniśmy się spodziewać w nadchodzących dniach? – przede wszystkim jeśli chodzi o nawozy fosforowe i potasowe – ponownego windowania cen, czego najważniejszą chyba przyczyną jest windujący popyt na materiały.
Ponownie pnie się w górę zainteresowanie na nawozy azotowe we wszystkich dostępnych odmianach, tak samo w postaci ciekłej jak i granulowanej, a co za tym idzie rośnie sprzedaż nawozów. Zainteresowanie to podnosi się prędzej niż umiejętności produkcyjne. Wynikiem są stale rosnące ceny. Aczkolwiek możemy się spodziewać, że w nadchodzących tygodniach możemy liczyć na niedługie i nieznaczne promocje cenowe. Kategorycznie radzimy skorzystać z zaproponowanych ofert.
Ogromne ceny materiałów na marketach nie przyniosą małych cen także nawozów potasowych i fosforowych w nadchodzących miesiącach. A zatem powinno się skorzystać z pojawiających się promocji nawozów wieloskładnikowych. Od 1 maja 2007 niektóre zakłady deklarują sprzedaż swoich surowców w promocyjnych, niższych cenach z niekiedy przedłużonymi terminami płatności. Już niedługo pojawi się najnowsza promocja producentów. O aktualnych ofertach i dodatkach trzeba również poczytać w innych artykułach mówiących o tym jaki nawóz i gdzie kupić.
W nadchodzących miesiącach warto również dowiedzieć się o promocjach ubezpieczeń dla gospodarstw, dobrze także stale czytać wiadomości o sytuacji na rynku upraw rolnych m.in. prognozy cenowe, a również,kto oferuje najniższe ceny zbóż i rzepaku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.