Darmowe filmy, erotyczne filmiki za darmo

Tak naprawdę nie żyjemy razem tylko obok siebie. Nie mamy już czasu dla siebie, nie pamiętam nawet kiedy ostatnio uprawialiśmy sex lub oglądaliśmy darmowe filmy erotyczne.  

Wiem, że nie jestem już tą samą atrakcyjną, długowłosą blondynką. Patrzę w lustro i widzę jak uśmiechają się do mnie zmarszczki a fałdki tłuszczu wypływają spod ubrań. Mój mąż też nie przypomina tego przystojniaka, za którego wyszłam ale wciąż mam ochotę  przytulić się do niego i zaprowadzić do sypialni. Najgorsze są wieczory, kiedy leżymy w łóżku a on na wpół śpiący ogląda w telewizji sport i nawet nie ma ochoty na darmowe filmy. Przeżywam katusze myśląc o tym, by spełnić swoje głęboko uśpione fantazje erotyczne.

Wczoraj zdobyłam się na odwagę by mu o tym powiedzieć. Już prawie otworzyłam usta, gdy on w tym samym czasie wydusił z siebie leniwe dobranoc. Dziś też spróbuję porozmawiać , bo zależy mi na tym aby odzyskać chociaż mały fragment naszych młodych lat. Warto! Chyba jednak zostaną mi tylko do oglądania w internecie filmy erotyczne z fajnymi dziewczynami za darmo (Darmowepornofilmy.blogspot.com). Może kiedyś przyjdzie jednak czas , gdy nie będę zasypiać marząc o igraszkach, które zaspokoją mnie do końca i pozwolą zasnąć. Wiem, że moje myśli nie zawsze są dobre ale tak już ze mną jest i pewnie się nie zmienię.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.