Darmowe filmy dla ciekawskich

film miranda

Człowiek nazywający się Marc Munden, to dość uznany reżyser filmowy i telewizyjny, chciał niedawno zadebiutować w wielkim kinie z ogromnym hukiem. Okazało się niestety, że próba zmieszania sprawdzonej stylistyki znanego Guya Ritchiego i Danny’ego Boyle’a wypadła znacznie poniżej wielkich oczekiwań.

I pewnie dlatego jego pierwszy film pod tytułem “Miranda” już po premierze w Sundance w 2002 roku musiał tak długo czekać. Aż półtora roku trwało wejście na ekrany kin w Wielkiej Brytanii. Jednak to i tak było lepiej niż u nas w Polsce. W polskich kinach gdzie tylko darmowe filmy ukazują się błyskawicznie (http://www.chlewik.pl/) ten film pojawił się szybko na płytach na DVD. Nie do końca udany debiut p.t. “Miranda” to ciekawa historia pewnego szarego pracownika miejskiej biblioteki.

Poraża miłość i sex do jednej nieznajomej pięknej kobiety. Ten krótki romans po jakimś czasie całkowicie odmienia jego dotychczasowe życie i doprowadza do tego, że wplątuje go w świat wielkich oszustów. W tej pogoni za iluzją podobną do takiej jaką ukazują darmowe filmy dla dorosłych, odnajdzie w końcu prawdziwą swoją dziewczynę. Zakocha się w Mirandzie bez pamięci.

Często zdarza się, że czekamy na jakiś film i pragniemy go zobaczyć, a potem gdy już go obejrzymy to okazuje się, że zmarnowaliśmy tylko nasz cenny czas i więcej nie chcemy już do tej produkcji wracać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.