Darmowe filmy dla ciekawskich

film miranda

Człowiek nazywający się Marc Munden, to dość uznany reżyser filmowy i telewizyjny, chciał niedawno zadebiutować w wielkim kinie z ogromnym hukiem. Okazało się niestety, że próba zmieszania sprawdzonej stylistyki znanego Guya Ritchiego i Danny’ego Boyle’a wypadła znacznie poniżej wielkich oczekiwań.

I pewnie dlatego jego pierwszy film pod tytułem “Miranda” już po premierze w Sundance w 2002 roku musiał tak długo czekać. Aż półtora roku trwało wejście na ekrany kin w Wielkiej Brytanii. Jednak to i tak było lepiej niż u nas w Polsce. W polskich kinach gdzie tylko darmowe filmy ukazują się błyskawicznie ten film pojawił się szybko na płytach na DVD. Nie do końca udany debiut p.t. “Miranda” to ciekawa historia pewnego szarego pracownika miejskiej biblioteki.

Poraża miłość i sex do jednej nieznajomej pięknej kobiety. Ten krótki romans po jakimś czasie całkowicie odmienia jego dotychczasowe życie i doprowadza do tego, że wplątuje go w świat wielkich oszustów. W tej pogoni za iluzją podobną do takiej jaką ukazują darmowe filmy dla dorosłych, odnajdzie w końcu prawdziwą swoją dziewczynę. Zakocha się w Mirandzie bez pamięci.

Często zdarza się, że czekamy na jakiś film i pragniemy go zobaczyć, a potem gdy już go obejrzymy to okazuje się, że zmarnowaliśmy tylko nasz cenny czas i więcej nie chcemy już do tej produkcji wracać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.