Dieta 1000 kalorii

To modna i zarazem skuteczna dieta. Jeśli chcesz efektownie wyglądać rozpocznij dietę – dieta 1000 kalorii, dzięki czemu naprawdę szybko schudniesz, a efekty utrzymają się długo.

Aby w należyty sposób praktykować tę dietę należy sumiennie przeliczać kalorie, tak aby nie przekraczać 1000 kalorii dziennie. Dania powinny być dobierane w ten sposób, aby zawierały produkty zdrowe (i smaczne) o wyważonych składnikach. Warto zasięgnąć opinii dietetyka, żeby posiłki były bogate w odpowiednie składniki odżywcze, witaminy, makroelementy i mikroelementy.

Dieta 1000 kalorii jest jedną z najpopularniejszych diet, jest polecana ze względu na swoje zalety i szybko uzyskiwane efekty, dzięki czemu długo po ukończeniu można cieszyć się powabną i efektowną sylwetką.

Kluczowa jest tytułowa zasada tej diety, która nakazuje jedzenie dziennie 5 posiłków, które zawierają w sumie 1000 kalorii – dieta 1000 kalorii. Dietetycy wyliczyli, że śniadanie powinno składać się z 250 kalorii, drugie śniadanie – 100 kalorii, obiad to 350 kalorii podwieczorek to 200 kalorii, no i kolacja – nie więcej niż 100 kalorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.