Forum dla kobiet

Mam 23 lata, jestem studentką i chętnie poznam pana po czterdziestce. Tak właśnie rozpoczyna się większość pisanych przeze mnie ogłoszeń towarzyskich m.in. na forum dla kobiet. Tak, tak, właśnie tak.

Uwielbiam starszych panów. Są tacy ułożeni, stateczni i odpowiedzialni. Dla kobiet to idealny układ. Nie ma strachu, że odejdą do innej, młodszej, bardziej atrakcyjnej. Czuję się przy nich fantastycznie, spełniają każda moją zachciankę. To ja ustalam reguły gry i nie grozi mi wylewanie rzeki łez do poduszki. Przecież oni zawsze dzwonią, maja dla mnie czas, przynoszą mi kwiaty, prawią komplementy, zabierają do restauracji, na spacer. Czego chcieć więcej. Niech tylko ktoś nie wyskakuje w tym momencie z głupią miłością. To tylko mit, legenda. Nikt jej nie widział, nie dotknął, pewnie też nie czuł. Każdy powtarza tylko  zasłyszane puste frazesy, by nadać sens swojemu bytowi. Ja tam wolę swoje życie i moich ,,kawalerów”.

Nie mam zamiaru gonić za ideałem, bo podobno- z resztą ktoś mądry powiedział, że z ideałami jest jak z gwiazdami, można się wedle nich orientować ale nie można ich osiągnąć. Hmm.. z tego wynika, że ja najlepiej orientuję się w przedziale 40-50. Jestem młoda i zamierzam z tego przywileju jak najdłużej korzystać. W końcu kobieta potrafi o siebie zadbać. Mój główny atut to uroda i nie zawaham się go używać przynajmniej do 30 roku życia i nie zamierzam odwiedzać zbyt szybko takich strona jak na przykład forum dla polskich kobiet w ciąży Rodzinko.pl 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]