Fotki, zdjęcia, portal

fotki

Zawsze strasznie chciałam zostać modelką, niestety jak dotąd mi się nie udało. Zastanawiam się, dlaczego tak się stało. Mam koleżanki, które nie mają takich wymiarów, jak ja, a pokazują się na wybiegach, różni artyści robią im zdjęcia, a mi nie. Nie zostałam chyba stworzona do tego, by pokazywać zbyt wiele.

Propozycje, które otrzymuję od fotografików to zazwyczaj rozbierane sesje i akty. Jas tak nie chce, to ze mam biust nie musi zaraz oznaczać, że chce go obnażać! Fotki do Playboya to mogą sobie obić głupie laski, co nie wstydzą się rozbierać, ja tam mam granice swojej intymności. Rodzice wpoili mi, że można korzystać ze swojego ciała tylko na zasadach, które się samemu wyznaje, a takie obnażanie się przed kimś zupełnie obcym nie mieści się w zakresie moich możliwości. Jakiś czas temu poznałam faceta, który ma własny portal oferujący fora społecznościowe internetowy tylko i wyłącznie ze zdjęciami porno.

Jemu się wydawało, że będę chciała być maskotką takiego czegoś. A niedoczekanie! Rozbieranie się nie wchodzi w grę. Zawsze marzyłam o marszu po wybiegach, pokazywaniu nowych kolekcji, a przy okazji o zwiedzaniu świata, a okazuje się, że przez sto dziesięć w biuście jestem skazana na karierę finansistki, bo w innym przypadku mogę się kojarzyć tylko z seksem. Moja mam też tak miała i w końcu została stomatologiem, taka nasza karma chyba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.