Fotomodelki – piękne dziewczyny

Czy praca w charakterze modelki może być opłacalna ? Jeśli niekoniecznie, to jak spowodować, żeby była opłacalna i żeby można zarobić niezłe pieniądze ?

Codziennie tysiące dziewczyn marzy o karierze fotomodelki chodzącej po największych wybiegach. Każda z nich oglądając siebie jest przekonana, że odniesie sukces i to jest jej idealna praca. Okazuje się jednak, że rzeczywistość jest bardzo brutalna. Tylko niewielki odsetek dziewczyn naprawdę zostaje prawdziwą modelką. Reszta po jakiś mniejszych lub większych zleceniach odpada. Zresztą nawet te ‘wybrane’ i tak nie cieszą się długo swoją pozycją, bo czas płynie nieustannie i się starzeją. Już tylko po tych krótkich stwierdzeniach można z całą stanowczością stwierdzić, że starania o pracę fotomodelki są zupełnie bez przyszłości.

Zamiast śnić na jawie o tej ‘cudownej’ pracy należy się zastanowić nad tym co czuje taka supermodelka po  dwóch, trzech latach pracy, kiedy nagle przestaje dostawać zlecenia, bo nikt się nią nie interesuje, bo właśnie pojawiły się nowe, młodsze twarze. Oczywiście młode dziewczyny, które tak bardzo marzą o karierze zostania fotomodelką nie myślą aż tak realnie o przyszłości więc nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić bo i tak nie są w stanie tego zrozumieć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.