Gdzie są pożyczki od osób prywatnych na procent

Pieniądze można pożyczyć nie tylko od rodziny, znajomych czy w banku. Na polskim rynku usług finansowych działają również instytucje pozabankowe, które mają takie, jak i inne produkty w swojej ofercie. Pożyczka gotówkowa bez wychodzenia z domu to jedno z najczęściej zaciąganych zobowiązań przez osoby, które mają na swoim koncie zaległości z płaceniem kredytów, pożyczek i widnieją w BIK-u.

Bank odmawia im bowiem nawet niewielkich kwot, które są dostępne chociażby za pośrednictwem serwisów internetowych. Możliwości na zaciągnięcie zobowiązania finansowego jest naprawdę wiele. Można poszukać najlepszych, bo najkorzystniejszych rozwiązań w Sieci. Oczywiście pożyczki pozabankowe są droższe od tych udzielanych przez banki, jednakże coś za coś. Pożyczkodawca nie musi bowiem wychodzić z domu, kurier sam przywozi mu umowę do podpisania, a pieniądze na koncie znajdują się naprawdę szybko.

 

Najbezpieczniej starać się o taką pożyczkę gotówkową w firmie pożyczkowej, która znana jest chociażby z reklam w telewizji, ma swoje oddziały, coś się o niej wie. Nie powinna to być instytucja widom, która może zawinąć skrzydła po tym jak pobierze jakieś opłaty wstępne. Swoją drogą należy się ich wystrzegać, ale niestety polityka niektórych serwisów jest taka, że wymaga się wpłacenia jakiejś kwoty na konto, niby to w celu weryfikacji danego przyszłego pożyczkobiorcy. Najlepiej unikać takich firm czy osób, ale niestety nadal wiele osób daje się złapać w taką pułapkę. Warto szerokim łukiem omijać również pożyczki zwane chwilówkami, bowiem są one najdroższe.

1 komentarz

    • Pożyczki pozabankowe na procent on 28/12/2012 at 20:56

    Wpadłem w poważne tarapaty finansowe. Mam dobre zatrudnienie i dobrą płacę, ale muszę pilnie spłacić zadłużenie w ZUS. Jeśli tego nie zrobię to komornik mnie zlicytuje. Potrzebuję pożyczyć 25000 zł na 3 lata. Spokojnie spłacę w ratach. W rachubę wchodzą pożyczki pozabankowe i prywatne na ustalone oprocentowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.