Gry internetowe

Gry internetowe stanowią najbardziej popularną rozrywkę dla młodzieży. Producenci gier prześcigają się w pomysłach, aby tylko ‘przywiązać’ do swojego produktu jak najwięcej osób. Zatrudniają w tym celu psychologów, którzy dokładnie potrafią określić jaka tematyka najbardziej zainteresuje młodych ludzi.

Dodatkowo rozwój techniki doprowadził do tego, zę aktualnie gry z naprawdę najlepszą grafiką (Gierman.pl) są tak realistyczne jak nigdy dotąd. Te specyficzne programy komputerowe potrafią tak dokładnie odzwierciedlać rzeczywistość, że niejednokrotnie gracze wolą tam przebywać niż w prawdziwym świecie. Niektóre gry nie pozwalają się oderwać do tego stopnia, że ludzie siedzą przy nich po kilkanaście godzin dziennie. Zamiast interesować się prawdziwym światem, oni brną w gry tak daleko, że niejednokrotnie ich notatki z tych wypraw mają objętość encyklopedii. Przykładem takiej bez wątpienia destrukcyjnej gry dla wielu osób jest World of Warcraft. Już niejeden wpadł w nałóg tej ‘zabawy’.

Wspomniana powyżej gra to prawdziwy narkotyk i dało się w nią wciągnąć naprawdę wiele milionów osób na całym świecie. Te osoby nie dość, że grają w to całymi dniami i nocami to jeszcze co dwa miesiące wydają sporo pieniędzy na abonament za możliwość podłączania się i bycia w tym wirtualnym świecie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.