Internet twoja droga do wiedzy

To, czego szukasz możesz znaleźć w Internecie. Dostępne jest tu wszystko, a co najważniejsze wszystko jest o wiele tańsze niż dostępne w tradycyjny sposób. Najważniejsze to znalezienie odpowiedniej strony www. Jeśli chcesz na przykład porozmawiać za darmo to możesz skorzystać z oprogramowania typy VoIP lub scype. Za darmo lub za małe pieniądze możesz porozmawiać z osobą na drugim końcu świata. A jeśli chcesz polecieć samolotem na drugi koniec świata to tani bilet lotniczy możesz kupić właśnie przez Internet – po prostu wchodzisz na gogle i wpisujesz „cheap tikets”, wchodzisz na stronie linii lotniczych i kupujesz tani bilet lotniczy.

Internet to przede wszystkim źródło informacji – wiele portali internetowych, takich jak onet czy interia, cały czas, na bieżąco aktualizują informacje. A jeśli poszukujesz rozrywki to właśnie Internet jest ją w stanie zapewnić w każdym wydaniu. Możesz grać w proste gry flash lub też za pomocą Internetu grać w bardzie wyrafinowanie gry, takie jak world of warcraft, czy mniej wymagającą tibie.

To wszystko jest dostępna prawie za darmo. Inną ważną cechą Internetu jest to ze nie jest on praktycznie kontrolowany i może się rozwijać w niczym nie skrępowany sposób.

[Głosów:0    Średnia:0/5]