Jak szybko wspiąć się na czołową pozycje w Google.

Ilość firm w sieci jest coraz większa, setki codziennie nowo powstałych witryn są indeksowane przez najważniejsze wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, MSN albo Yahoo. Wypromować swoją stronę jak najliczniejszej grupie osób jest coraz trudniej, jednak nadal można znaleźć narzędzia umożliwiające promocję bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Przykładem niech tu będzie nowy darmowy katalog stron internetowych GT4.pl.

Ma on kilka wyróżniających go zalet od innych serwisów tego typu. Przede wszystkim jest to katalog przeznaczony tylko dla stron polskojęzycznych. Daje to geolokalizację oraz wzrost wartości dla użytkowników poszukujących fraz w języku polskim. Drugą niemniej ważna kwestią jest iż jest to katalog moderowany. Oznacza to, że każda zgłoszona witryna jest sumiennie segregowana i przypisywana do najwyżej trzech z kilkuset kategorii, w której znajdują już się strony o podobnej tematyce. Sąsiedztwo wyselekcjonowanych stron tego samego typu znacznie podnosi wiarygodność pozycjonowanej witryny.

Darmowy katalog stron GT4.pl WWW jest aktualizowany codziennie, co w połączeniu ze zoptymalizowaną budową serwisu, mapami stron, katalogami RSS ostatnio dodanych stron, przyjaznymi seo linkami,i wielu innymi optymalizacjami szybko i efektywnie wypromuje Twoją stronę w największych wyszukiwarkach.

Skuteczne i bezpłatne pozycjonowanie dzięki darmowemu katalogowi, to nie tylko wzrost liczby wejść na Twoją stronę, ale przede wszystkim podniesienie wartości marki reklamowanej na Twojej stronie. Nie trać więc więcej czasu i pieniędzy – wyślij zgłoszenie własnej witryny do darmowego katalogu stron GT4.pl i zacznij martwić się o nowy wydajniejszy serwer pod swoją stronę WWW.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.