Konkurs miss Polski

Czy konkursy piękności mogą dawać jakieś wymierne korzyści? Dla niektórych dziewcząt na pewno. Wiadomo, że wszelkie konkursy dla dziewczyn, oprócz tego że wiążą się z wieloma nagrodami i tytułami, dają dziewczętom także możliwość zaprezentowania się szerszej publiczności i zaistnienia w świecie medialnym. Potem taka zwyciężczyni konkursy, czyli posiadaczka jakiegoś tytułu miss może liczyć na inne propozycje, z telewizji, gazet czy w końcu od fotografów czy agencji modelek.
Wiadomo, najbardziej prestiżowy jest tytuł Miss Polonia albo Miss Polski. Daje to nie tylko sławę, ale często także duże pieniądze i karierę.
Kiedyś konkursy piękności były wydarzeniem nie mniej istotnym niż mistrzostwa świata. Całe rodziny zasiadały przed telewizorem o konkretnej godzinie, aby oglądać wybory miss. Każdy miał swoja faworytkę i jej kibicował, najczęściej dziewczynie reprezentującej nasze miasto lub chociaż województwo.
Teraz już konkursy dla dziewczyn nie budzą takich emocji, ponieważ co jakiś czas organizuje się coraz to nowsze konkursy piękności. Poza wyborami Miss Polonia, konkurs Miss Polski w internecie, Miss Świata czy Miss Universe mamy także Miss Internetu, Miss Lata z Radiem, Miss Studentek, Miss Województwa, Miss Nastolatek, Miss Jeziora czy Miss Czego-tylko-sobie-zażyczysz.
Ale ile konkursów piękności, tyle uczestniczek i kandydatek do tytułu. Dziewczęta walczą zaciekle o zwycięstwo, sympatię publiczności i nagrody. Cóż, oby ich kariery dobrze się potoczyły i te konkursy piękności rzeczywiście coś im dały.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.