Kredyt bez bik

Żyjemy w czasach, kiedy zaciąganie pożyczek lub duży kredyt bez bik są właściwie na porządku dziennym. Dziś banki udzielają nam wsparcia na wszystko. Nie trzeba nawet podawać celu, na jaki pożyczka ma być przeznaczona. Oczywiście należy przedstawić stosowne dokumenty, a banki nie zawsze i nie każdemu pożyczek udzielają.

Nie ma co wierzyć reklamom, które mamią nas ze wszystkich stron szybkimi pożyczkami lub twierdzą, że ich kredyt dla ludzi zadłużonych w bankach (Pozyczki-bez-bik.biz) jest najlepszy. I nie dotyczy to tylko tych przedstawianych przez instytucje bankowe, ale i te pozabankowe. SKOK-i działają przecież na tej samej zasadzie. Tak samo zależy im na przyciągnięciu klientów, sprzedaży swoich produktów – kredytów mieszkaniowych, pożyczek gotówkowych. Reklamy to to, w co ludzie dziś wierzą najbardziej. Ufają mediom, które przekazują prawdę w nieco zmienionej formie. A my, naiwni wierzymy w to wszystko, przyjmujemy bez mrugnięcia okiem. I jakże wielkie czeka nas później rozczarowanie, kiedy to pożyczka, która powinna dotrzeć do naszego domu w kwadrans, może dotrzeć na nasze konto nie wcześniej niż za tydzień. A my już ustaliliśmy, że wyjedziemy na wakacje chociażby za trzy dni?!

Nic więc dziwnego, że pracownicy codziennie muszą użerać się z niezadowolonymi pracownikami, którzy chcieli tylko dostać pieniądze zgodnie z tym, co zobaczyli czy przeczytali na reklamie. To takie błędne koło ze strony marketingowców, bo raz nabrani klienci, nie będą chcieli korzystać z ofert owego banku czy instytucji pozabankowej. Tym samym wcale nie wzrośnie sprzedaż kredytów mieszkaniowych oraz pożyczek gotówkowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.