Laptopy a pecety

Każdy kto chce kupić sobie komputer automatycznie staje przed wyborem : Czy lepsze są laptopy czy też bardziej popularne pecety? Bezpośrednie starcie zazwyczaj wygrywają te drugie. Głównym powodem jest to, że największą grupą posiadaczy komputerów są dzieci i młodzież, a im komputer służy zazwyczaj jedynie do gier, a lepiej się gra na większym monitorze, z większą klawiaturą i łatwiejszą obsługą.

Laptopy głównego odbiorcę znajdują w ludziach, którzy na komputerach pracują. Dlatego dla nich komputer przenośny jest dużo lepszy od tego ”stacjonarnego”. Przede wszystkim można go łatwo przetransportować i używać kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. A czasem przecież jesteśmy daleko od domu, a nonsensem byłoby wożenie ze sobą peceta, i każdorazowe podłączanie go do sieci. Jednak jak wspomniałem wcześniej, laptopy nie nadają się do gier. Dlatego na fanów wśród dzieci nie mają co liczyć.

Oba rodzaje komputerów mają swoje zalety i wady. Jednak dla mnie laptopy są lepszym rozwiązaniem. A czemu? Bo dla mnie komputer służy do pracy, a nie do gier i do rozrywki. Oczywiście młodsza część czytelników się ze mną nie zgodzi i będzie oponować przeciw laptopom, ale ja nie potrzebuję sprzętu do gier. Oczywiście, każdy ma swoje zdanie, ja swoje przedstawiłem w tym artykule.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.