Myślcie zaciągając kredyt hipoteczny

Kiedy na własne oczy zobaczyłem, kiedy ktoś podpisuje umową kredytową bez jej uprzedniego przeczytania – po prostu zdębiałem! Nie potrafię zrozumieć, dlaczego ludzie potrafią być aż tak bezmyślni.

Wielu z nich w ten sposób zapłaci naprawdę bolesny podatek od głupoty, jednak wtedy na naukę będzie już po prostu za późno. Zdecydowanie się na zobowiązanie, jakim jest kredyt, wymaga od nas podjęcia rozsądnej decyzji. Różnego rodzaju pożyczki pozabankowe w większości przypadków mszczą się na osobach, które je zaciągają. Szczególnie na tych, którzy to umów nie czytają. Trochę się ich uczepiłem, ale to nic. Najpewniejszym miejscem, w którym to możemy zaciągnąć kredyt, jest bank.

Być może nie zagwarantuje on nam najlepszych warunków, biorąc pod uwagę oprocentowanie, jednakże możemy być pewni tego, że w umowie nie znajdziemy jakichś kruczków. W przeciwnym razie możemy bez większych problemów wkroczyć z bankiem na drogę sądową. Tak więc – jeśli pilnie jest nam potrzebny kredyt, udajmy się do banku. Szczególnie, kiedy ma być to kredyt hipoteczny w sprawdzonej firmie pozabankowej. Kwota na jaką będzie on zaciągnięty na pewno przyciągnie do nas wielu większych czy też mniejszych oszustów, którzy to będą chcieli na nas skorzystać oferując bardzo dobre warunki kredytu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.