Nieruchomości Poznań

Prowadzenie biura nieruchomości wcale nie jest takie proste! Z jakiegoż to powodu? Przecież każdy powie, że wystarczy wynająć sobie biuro, dać kilka ogłoszeń, umieścić swoją ofertę na internecie i wszystko jest ok. Nic bardziej mylnego! Prowadzenie takiej działalności wymaga posiadania licencji zarządcy nieruchomości! Jak zdobyć taką licencję? Już śpieszę z wyjaśnieniami.
Prawo co do uzyskiwania takiej licencji jest zmienne. Co jakiś czas ustawa jest poprawiana. Ma to na celu uproszczenie biurokracji, ale z drugiej strony ma to na celu licencjonowanie osób posiadających odpowiednie umiejętności i zdolności. W dniu dzisiejszym sytuacja wygląda tak: aby uzyskać taką licencję, która pozwoli prowadzić działalność zarządzania nieruchomościami trzeba spełnić ustawowe warunki, takie jak: wyższe wykształcenie, dyplom w zakresie zarządzania nieruchomościami bądź osoba taka musi być w posiadaniu wyższego wykształcenia z zakresu gospodarki nieruchomościami, mieć praktykę oraz zdany egzamin! Widzimy więc, że zarządcą nieruchomościami nie może zostać każdy szary człowieczek. Najpierw trzeba zdobyć pewną wiedzę i umiejętności, a następnie mieć to udokumentowane odpowiednimi papierkami! Trzeba też pamiętać, że licencję zarządcy nieruchomości może zdobyć tylko i wyłącznie osoba fizyczna! A więc osoby prawne nie mają możliwości uzyskać takiej licencji!
Zapraszamy Państwa do biura nieruchomości w Poznaniu Jeżeli interesują Państwa takie tematy jak agencja nieruchomości Poznań, czy też nieruchomości Poznań, zapraszamy na naszą stronę internetową parcel.pl. Można tam dowiedzieć się sporo informacji na temat prowadzonej przez nas działalności obrotu nieruchomościami. Zapraszamy serdecznie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.