Opisy do Gadu Gadu

Podczas buszowania po sieci natknąłem się na stronę z opisami do komunikatora Gadu-Gadu : www.gadu-opisy.pl . Osobiście przyznam, że używam ten program i to bardzo często. Często też zamieszczam na nim swoje opisy, opisy, które akurat łączą się np. z czymś co robię.

Nie wyobrażam sobie jednak, żeby szukać jakieś opisy do gg i tam je wstawiać. Wchodząc zatem na stronę z opisami do GG robiłem to niezbyt chętnie. Zastanawiałem się co takiego można tam zastać, co przyciąga tłumy ludzi. Trzeba przyznać, że strony z opisami do gadu gadu przyciągaja całe rzesze ludzi. Cóż zatem powoduje, że taka rozrywka ma tylu fanów ? Po odwiedzeniu powyższej strony stwierdzam, że nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia co takiego jest w tych opisach, że ktokolwiek korzysta z takich stron.

Osobiście nie znalazłem niczego, co zachęciło by mnie do wejścia tam drugi raz. Owszem, są jakieś opisy, ludzie je zamieszczają, ale żeby siedzieć ciągle na tej stronie i wklejać sobie do gadu gadu jakieś obce opisy ?? Nie można juz nawet czegoś tak prostego sklecić samemu ? Zastanawiam się jak wyglądają teraz wypracowania w szkole, skoro większość nie potrafi wymyślić sobie jakiegoś fajnego opisu do komunikatora gadu-gadu (Gadu-opisy.pl.

Ogólnie, to nie polecam stron z opisami do GG.

[Głosów:0    Średnia:0/5]