Papilotki i dekoracje komunijne – w naszym sklepie

Jak zwykle informując was o nowościach w naszym sklepie robimy to i tym razem. Chcieliśmy Państwu przedstawić dwa nowe produkty dostępne od niedawna w naszym sklepie. Pierwszy z nich to papilotki, wprowadzone bezpośrednio z powodu licznych zapytaniami z waszej strony dotyczących lokalizacji, gdzie można je kupić.

Tak więc dziś chcieliśmy was poinformować, że papilotki do babeczek można już zakupić w naszym sklepie internetowym. W sprzedaży detalicznej udostępniamy szeroką gamę papilotek, różnych pod względem barw, wzornictwa, czy rozmiarów i rodzaju papieru. Papilotki są dostępne różnych ilościach – są opakowania po sto sztuki i po tysiąc sztuk, więc klienci indywidualni jak i firmowi powinni być zadowoleni.

W naszym asortymencie można znaleźć papilotki w kolorach: białym, pomarańczowym, żółtym i granatowym. Dostępne są wśród nich zarówno papilotki do dekorowania wypieków, jak i te do samego pieczenia w specjalnych formach do babeczek, w których chronią przed przywieraniem.

Specjalnie dla Państwa napisaliśmy również poradnik w jaki sposób wykorzystać papilotki.

Z kolei drugi wspomniany towar przygotowany, który jest nowością w naszej ofercie to ozdoby na komunię. Wprowadziliśmy je dokładnie teraz gdyż w najbliższych miesiącach rozpoczyna się okres komunijny i popyt na dekoracje komunijne będzie zapewne spory, a wielu rodziców już teraz zastanawia się nad organizacją komunii i pewnie zainteresują ich dekoracje komunijne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]