Perfumy Thierry Mugler

Thierry Mugler to światowa dziś firma stworzona przez Thierrego Muglera. Sam projektant to postać niezwykła. Urodził się w 1948 roku we Francji. Od samego początku jego oczy skierowały się w stronę świata mody. Mugler od zawsze kochał taniec i modę nie tylko jako krytyk, ale i jako kreator. Pisał też książki, które swojego czasu osiągnęły znaczny sukces.

Swoje pierwsze luksusowe perfumy stworzył w 1990 roku wprowadzając na rynek swoją nowoczesną kolekcję. Jednymi z najpopularniejszych zapachów Thierry Mugler są perfumy z serii Angel – 1992 rok. Kolejny sukces to 1998 rok i perfumy Thierry Mugler Innocent oraz rok 2004 i zapach A*Man.

Projektant zawsze zaskakiwał swoją innowacyjnościa. Jego zapach A*Man Metal to nie tylko dzieło zapachowe, ale przede wszystkim forma opakowania. Przepiękny flakon perfum w kolorze srebrnym osadzony w przezroczystym opakowaniu wydaje się jakby stał na podium. Perfumy te zdobyły uznanie pod względem zapachów jednak sama forma opakowania sprawia, że jest to produkt doskonale nadający się na luksusowe prezenty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.