Perfumy Thierry Mugler

Thierry Mugler to światowa dziś firma stworzona przez Thierrego Muglera. Sam projektant to postać niezwykła. Urodził się w 1948 roku we Francji. Od samego początku jego oczy skierowały się w stronę świata mody. Mugler od zawsze kochał taniec i modę nie tylko jako krytyk, ale i jako kreator. Pisał też książki, które swojego czasu osiągnęły znaczny sukces.

Swoje pierwsze luksusowe perfumy stworzył w 1990 roku wprowadzając na rynek swoją nowoczesną kolekcję. Jednymi z najpopularniejszych zapachów Thierry Mugler są perfumy z serii Angel – 1992 rok. Kolejny sukces to 1998 rok i perfumy Thierry Mugler Innocent oraz rok 2004 i zapach A*Man.

Projektant zawsze zaskakiwał swoją innowacyjnościa. Jego zapach A*Man Metal to nie tylko dzieło zapachowe, ale przede wszystkim forma opakowania. Przepiękny flakon perfum w kolorze srebrnym osadzony w przezroczystym opakowaniu wydaje się jakby stał na podium. Perfumy te zdobyły uznanie pod względem zapachów jednak sama forma opakowania sprawia, że jest to produkt doskonale nadający się na luksusowe prezenty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.