Piłka nożna w internecie

Nie jestem fanem piłki nożnej więc nie będę wam udzielał rad jak się w nią gra i co trzeba zrobić żeby wygrać mecz. Mogę tylko udzielać rad o czymś na czym się znam. A znam się bardzo dobrze na internecie i wiem gdzie znaleźć fajne miejsca z wiadomościami na temat piłki nożnej.

Wiem, że jest to chyba najbardziej popularna dziedzina sportu. Piłka nożna dla niektórych jest po prostu sposobem na życie. Nie wyobrażają sobie życia bez piłki nożnej. Mogą oglądać ten sport całymi godzinami i nawet dniami. Wolałbym żeby grali w piłkę nożną bo sport wychodzi zawsze na zdrowie niż tylko gapili się w telewizory. Oczywiście nie mówię też o kibolach demolujących stadiony piłkarskie bo tych to powinno od razu zamykać się w kamieniołomach.

Podczas wielkich imprez masowych typu mistrzostwa świata lub europy w piłce nożnej można zaobserwować prawdziwy wysyp pseudo kibiców, którzy to przyjeżdżają do kraju w którym odbywają się mistrzostwa po to tylko żeby kreować zadymy i bić się z innymi pseudokibicami. Ja nawet nie staram się zrozumieć takich chorych osobowości i mam zawsze nadzieję, że policja danego kraju dobrze wykona swoją pracę i bardzo szybko rozprawi się z tego typu elementem. Nie powinno być litości dla takich osób i trzeba je zawsze przykładnie karać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.