Plotki

W ostatnim czasie bardzo popularnymi stały się internetowe serwisy zawierające plotki z życia gwiazdy, czyli innymi słowy portale “plotkowe”. Trend ten jest spowodowany tym, że więcej ludzi chce wiedzieć, co ciekawego dzieje się wśród gwiazd show-biznesu.
Każdy z nas lubi sobie czasem poplotkować, choć często nie lubimy się do tego przyznawać. Plotkujemy prawie codziennie, podczas przerw w pracy czy szkole, kiedy spotykamy przyjaciół, czy podczas imprez rodzinnych. Nie zawsze są to plotki o gwiazdach, często obiektami plotek stają się znajomi, rodzina, sąsiedzi, koleżanki czy koledzy, a nawet politycy.
Łatwo jest obgadywać innych, ale sami nie chcemy być obgadywani. Plotki nie zawsze są zgodne z prawdą, ale zawsze zawierają coś sensacyjnego, często przypisują do nas coś, czego nie chcielibyśmy, aby było o nas mówione.
Ta specyficzna moda do plotkowania spowodowała, iż nawet w internecie ludzie szukają w serwisów, które zawierają plotki. Chcą być na bieżąco w tym, co ciekawego dzieje się u gwiazd.
Podsumowując, plotki sa wszędzie, i nie damy rady się przed nimi schronić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.