Plotki i skandale

I znowu trafia mi się pisać na temat plotek. Ale co zrobić, skoro to dobry temat i mogę na tym zarobić – ludzi interesują wiadomości z życia gwiazd. W końcu po to one są te plotki , żeby na nich zarabiać.

Jest popyt na plotki i skandale ze świata celebrytów, to niektóre gwiazdy nam je fundują. Chcą jeszcze poświecić trochę na firmamencie show biznesu, chcą dorobić trochę i w sumie nie ma się co dziwić. W rozpowszechnianiu plotek zdają się przodować dwie koleżaneczki : Britney Spears i Paris Hilton. Oczywiście to Britney Spears jakoś ostatnio wychodzi w tym na prowadzenie. Britney Spears rozpoczęła na dobre falę plotek pozując nago będąc w ciąży. A co tam, byle by były dolary z tego. Nie liczy się dobro dziecka, liczą się tylko pieniądze, dlatego dała się obfotografować ile wlezie. Jak już urodziła, to wcale nie jest lepiej.

Sąd odbiera jej prawa rodzicielskie, bo Britney woli imprezować zamiast opiekować się dziećmi. Nie ma to jak dobra zabawa, bez żadnych obowiązków – pełny luz. A przy tym wyjdzie jeszcze trochę plotek, dzięki którym wpadnie kasa na zabawę i tak w kółko. Gwiazdy i tak zwani celebryci mają to do siebie, że wydaje im się, iż wolno im więcej niż ludziom spoza ich świata i bardzo często robią naprawdę głupie i nie przemyślane rzeczy.  Chociaż z drugiej strony można się domyślać, że prosty człowiek właśnie tego od celebrytów oczekuje żeby mieć o czym czytać na portalach plotkarskich.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.