Plotki

Najnowsze plotki – Angelina Jolie i Brad Pitt Ostatnie tango w Paryżu…
Czy to już koniec czy to tylko zwykłe plotki? Na to pytanie, zadawane dziś przez media, nikt nie jest na razie w stanie udzielić wiążącej odpowiedzi. Ostatnie wydarzenia i krążące plotki wskazują jednak na to, że największy romans XXI wieku, jak określa się dziś związek Brada Pitta (43) z Angeliną Jolie (32), nieodwołalnie zmierza ku końcowi.
Dla pozostałej trójki byłaby to katastrofa. Wciąż jeszcze próbują, wciąż snują plany na wspólną przyszłość. Ale na ich twarzach coraz rzadziej gości uśmiech. Plotka mówi, że coraz częściej pojawia się wyraz znużenia. I beznadziei. Brad z wyraźną troską patrzy na dzieci. Szczególnie bacznie przygląda się swojej pierworodnej córce Shiloh. Wie, że jego rozstanie z Angeliną spowodować może, że widywać ją będzie bardzo rzadko. Dla pozostałej adoptowanej trójki byłaby to prawdziwa katastrofa. Maddox, Pax i Zahara kochają Brada i dają temu wyraz na każdym kroku. Ale Angeliną zapowiedziała już podobno, że „przenigdy nie rozdzieli się” z żadnym z czwórki maluchów. Ploteczki głoszą, że wylatywali w podłych nastrojach. Brad miał się już okazję przekonać, jak bardzo zdeterminowana jest Angeliną. Kiedy zabrał Shiloh na wspólny obiad z Jennifer Aniston, Angie wpadła w furię. Zapowiedziała, że jeśli kiedykolwiek to się powtórzy, Brad może pakować manatki.
Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że Brad i tak zdecyduje się w końcu na wyprowadzkę. Urlop we Francji, który miał scalić ich związek, okazał się niewypałem. Z Paryża wylatywali oboje w podłych nastrojach. Udali się do Pragi, gdzie Angeliną kręci swój nowy film. Brad nie wytrzymał jednak długo i już następnego dnia, zostawiając w Czechach rodzinę, wyruszył na samotną motocyklową eskapadę do Berlina. Podobno po to, by kupić tam mieszkanie dla całej rodziny. Ale mało kto temu wyjaśnieniu wierzy.i są to plotki z życia gwiazd.. Ciężko im znieść nudę i rutynę Co się z nimi stało? Najprościej mówiąc – wygasły uczucia. Gdy ich spotkaniom towarzyszył smak zakazanego owocu, czuli dreszcz emocji. Teraz w ich życie wkradły się nuda i rutyna, które ciężko im znieść. Tylko co stanie się z dziećmi?

[Głosów:0    Średnia:0/5]