Pogoda na blogowanie firmowe

Interesujące, blog firmowy? Tak!

To dopiero prowadzić firmę i mieć możliwość wyeksponowania jej zalet dla ludzi czytających blogi. Postaram się przekonać Cię do pisania bloga firmowego – dlatego że to przynosi same korzyści dla Ciebie i dla Twojej firmy.

Amerykanie blogują o swoich firmach, a Ty jeszcze nie?

Co mają koledzy za oceanem czego my nie mamy? Otóż nic ciekawego – powiedziałbym że wyprzedzamy ich o 100% ale niestety nie w blogowaniu bo w tym to są potentatami. Rokuje bardzo duży wzrost znaczenia stron typu blog biznesowy. Ford, Boeing, Microsoft, Google to firmy które użyły blogów do zaczerpnięcia opinii użytkowników. Ciekawisz się co im to przyniosło? – same korzyści, same korzyści. Ford uzyskał ciekawe informacje jak usprawnić swoje samochody i podobnie jest z innymi produktami innych firm.

Czym różni się strona www od bloga?

To proste – bloga poznasz po stylu w jakim autor piszę do Ciebie 😉 – zwraca się bezpośrednio do czytelnika, czyż nie prawda że milej się czyta takie strony?

Zwykła strona www to suche informacje marketingowe – brak w nich duszy.

Co umieścisz na swoim blogu?

Warto byś się zastanowił co umieścić na blogu firmowym. Publikuj ciekawe informację i takie które zaciekawią czytelników. Najczęstszym błędem popełnianym na blogach firmowych jest umieszczanie informacji “oficjalnych” praktycznie suchych informacji bez własnej opinii/komentarzu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.