Poker zasady

I  jak grać w pokera, kiedy myśli się tylko o jedzeniu i zaczyna coraz głośniej burczeć w brzuchu. Z samego rana udałem się więc na zakupy bo w końcu nie samym pokerem człowiek żyje. Odwiedziłem sklep rybny i bazar, kupiłem więc wszystkie produkty spożywcze, potrzebne do przyrządzenia kolacji przy grze w pokera.

Przy okazji wstąpiłem również do antykwariatu. Oprócz książki nauka gry w pokera, o dziwo, tak niespodziewanie przy piątku udało mi się nabyć bardzo ciekawą rzecz przydatną dla tych którzy już dobrze poznali zasady gry w pokera (Supergame.pl). Była to oczywiście rzecz nierozerwalnie związana z pokerem.

Mianowicie był to kompletny, przeznaczony dla ośmiu osób zestaw do pokera tzw. trzymaczy do kart. Świetna, rzecz, jeśli przy okazji gry w pokera chce się spokojnie popijać piwo. Oczywiście jak przystało na dość renomowany antykwariat nie był to taki zwykły zestaw pokera, tylko pochodzący jeszcze sprzed II wojny światowej, posrebrzany i z inicjałami, które niestety nie za wiele mi mówiły. Nie ważne jednak inicjały gdy człowiek zgłębia poker zasady.

Ważne, że udało mi się dostać akurat tego typu rzecz, co przy moim zainteresowaniu pokerem jest wręcz prezentem od losu. Wróciłem więc z zakupów zadowolony jak nigdy, bo oprócz tego, ze zakupiłem niezły gadżet do gry w pokera, to jeszcze do tego szanowny sprzedawca, jako tzw. gratis dołożył całkiem nowy zestaw autentycznych żetonów do gry w pokera.