Portal społecznościowy i praca

Szukając pracy w internecie natknąłem się na pewien portal społecznościowy, który oferuje dla swoich użytkowników pracę, która nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga jakiś wielkich kwalifikacji. Coś wręcz wymarzonego dla mnie i już widzę, że ten portal społecznościowy to będzie właśnie moja praca.

To taki serwis na którym inni, a w zasadzie każdy może tam dodawac swoje teksty, artykuły oraz felietony. Jest też oczywiście prężnie działające forum internetowe oraz możliwość założenia własnego bloga. Prawdziwy portal społecznościowy z forum filmowym (Wrzucanie.pl) i to taki, który dodatkowo daje możliwość zarabiania pieniędzy swoim użytkownikom. Ja oczywiście mam tam być kimś w rodzaju administratora i będę musiał pilnować porządku oraz zatwierdzać to co napiszą inni i ogólnie dbac żeby był tam ład i porządek. Ja się śmieję sam z siebie, że jeśli dadzą mi większe uprawnienia to będzie to portal społecznościowy na którym zapanuje prawo i sprawiedliwość 🙂

Ja oczywiście też będę tam różne ciekawostki pisał i dodawał oraz prowadził swojego bloga. Zamierzam tez dość mocno zadbac o taki dział jak własnie praca oraz promocja i reklama tego portalu. Myślę, że moja wiedza i doświadczenie będą na tyle pomocne, że zostanę doceniony przez szefów i dobrze będą mi płacili. Ja zawsze daję z siebie wszystko jeśli gdzieś pracuję i raczej jestem ceniony za swój wkład oraz zaangażowanie. Praca jest dla mnie wazna i zawsze staram się ją szanować, a swoje obowiązki wykonywać z jak największą starannością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.