Pożyczki pozabankowe pod zastaw – Zachodniopomorskie , Szczecin

Od kilku lat rynek kredytów bankowych regularnie się kurczy za sprawą Komisji Nadzoru Finansowego. Wiele osób potrzebujących pieniędzy zmuszonych jest szukać pożyczek w parabankach, ponieważ banki nie chcą współpracować. Instytucje te wykorzystując dominującą pozycje oferują bardzo niekorzystne warunki. Gdzie zatem można tanio pożyczyć pieniądze ?

pod zastaw mieszkania

pod zastaw mieszkania

Wbrew pozorom to pytanie nie jest wcale trudne. Jeżeli banki odmówiły Ci kredytu z powodu tego, że masz złą historię kredytową w BIK lub figurujesz w KRD to nie oznacza, ze jesteś na straconej pozycji. Nie jesteś skazany na drogie pożyczki pozabankowe. Rozwiązaniem są pożyczki prywatne pod zastaw.

Prywatne pożyczki to ostatnio bardzo modny trend. Pozwala obu stronom transakcji pożyczkowej odnieść realne korzyści. Pożyczkobiorca dostaje tani kredyt, a inwestor dobry zarobek z użyczonych pieniędzy. Do pełni szczęścia w takim przypadku potrzebne jest zabezpieczenie – zastaw. Takie pożyczki najczęściej udzielane są pod zastaw samochodów i nieruchomości.

Gdzie w Szczecinie można pożyczyć w ten sposób pieniądze – szybko i bezpiecznie ? Jednym z polecanych pośredników jest firma Banknet (www.banknet.pl) . Każdy, kto potrzebuje pożyczki powinien wypełnić formularz zawarty na stronie lub skontaktować się z doradcami telefonicznie.

Czy takie pożyczki pod zastaw samochodu są bezpieczne ? Przed podpisaniem umowy warto ją dokładnie przeczytać, żeby się przekonać o tym, że to bezpieczna dla obu stron forma pożyczki. Warunkiem do zachowania bezproblemowości jest wywiązywanie się z umowy przez obie strony.

W przypadku zapotrzebowania na wyższe kwoty, alternatywnie proponowane są pożyczki pod zastaw nieruchomości. Firmy jakie oferują tego typu finansowanie uproszczają maksymalnie wszelkie procedury. Do najważniejszych należy brak wymagań jakichkolwiek zaświadczeń. Nie potrzebne są zaświadczenia o zarobkach, ani zaświadczenia z ZUS czu US w przypadku firm. Nie istotne są także rejestry dłużników KRD, czy historia kredytowa w BIK. Wszystko to dzięki wniesieniu zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Stosowna i przejrzysta umowa notarialna zabezpiecza obie strony transakcji i gwarantuje spokój. Najczęściej stosowane są pożyczki pod zastaw mieszkań, domów lub działek budowlanych czy ziem rolnych.

Oto kolejna firma, którą można zaproponować bo oferuje pożyczki pod zastaw nieruchomości : domów, mieszkań, ziemi.

[Głosów:1    Średnia:4/5]

2 Komentarze

  • Rysiek on 05/06/2018 at 14:28

  Przyznam, że właśnie szukam większej pożyczki. Prawdopodobnie będę musiał pożyczyć kasę pod zastaw domu. Chciałbym was zapytać o firmę, która jest opisana w tym artykule. Czy ktoś z was miał może z nimi kontakt i brał u nich taką pożyczkę ? Obawiam się transakcji z zastawem domu, to to mój cały majątek.
  Czy ktoś może polecić tę firmę?

  • Kalosz on 22/04/2019 at 17:59

  Czy udało się komuś pożyczyć u niech pieniądze ? Ktoś ich poleca ? Muszę pożyczyć pod zastaw ziemi pod Szczecinem. Zależy mi na pewnej firmie pożyczkowej, która nie zedrze z człowieka oraz po spłacie odda bez problemów zastaw.
  Jakie oprocentowanie udało się wam wytargować ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.