Fajna telewizja internetowa

Ja nie rozumiem tego, dlaczego na świecie jest tylu zboczeńców. Dla mnie seks jest bardzo ważną częścią życia, jakbym mogła, to kochałabym się i pić razy dziennie, ale pewne rzeczy nie mieszczą mi się w głowie.

Nie dalej, jak dwa tygodnie temu byłam na zakupach w jednym z hipermarketów. Stałam z zapełnionym koszykiem w kolejce do kasy, przede mną stała jakaś sporych rozmiarów pani. Obok mnie były półki, a z drugiej strony barierki. Za mną stał facet, który w pewnej chwili zaczął się do mnie przytulać i o mnie ocierać. Nie wiedziałam, co zrobić, powiedziałam mu, żeby się odsunął, co go chyba strasznie podnieciło i zaczął się ocierać jeszcze bardziej. Z kolejki nie pomógł mi nikt, sama wezwałam ochronę, jeszcze usłyszałam od innych klientów, że robie sceny bez powodu.

Niewyobrażalne! Sex jest dla mnie czymś pięknym, a przez tego zboka nawet Myślec o nim nie chcę. Co prawda wiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale człowiek myśli przeważnie, że nie jemu. Koleżanka opowiadała mi, że telewizja internetowa w jakości hd puszcza wieczorami taki dokument o ludziach chorych – ekshibicjonistach, pedofilach i sadystach, ale nie spodziewałam się czegoś takiego, a już na pewno nie w sklepie przy dziesiątkach ludzi! Najgorsze jest to, że inni mieli mnie w nosie i uważali, że przesadzam. Po prostu chcieli szybko zrobić zakupy, iść do domku i odpocząć. Smutne.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.