Serwisy rozrywkowe – recenzje

Mnogość serwisów rozrywkowych powoduje zamęt. Człowiek lata tu i tam i jeszcze tam i tak naprawdę tylko męczy się, zamiast bawić. Jak zatem dotrzeć do tych najcenniejszych i oryginalnych ? Próba wyręczenia się jakąkolwiek wyszukiwarką, to już zupełny “kij w mrowisko”. Dlatego postaram się tu sukcesywnie opisywać ciekawe portale rozrywkowe.

Na “pierwszy ogień” , przedstawię uniwersalny portal, zawierający różności – od wierszyków, przez dowcipy i fotografię, muzykę mp3 po śmieszne filmiki i filmy. Tym serwisem jest : www.chlewik.pl

Jeśli jeszcze nie mieliście możliwości tam zajrzeć, to zapraszam tam WSZYSTKICH. Każdy znajdzie coś, co go rozbawi, zaciekawi. Szczególną pozycją, składającą się na 80% tego serwisu są filmiki. Krótkie, najciekawsze, śmieszne urywki “przyciągają” największe grono odwiedzających. Większość przybyszy zainteresowana jest polskimi pozycjami, zawierającymi znane postacie. Przodują w nich m.in. : Doda , Agnieszka Włodarczyk , Anna Przybylska. Dość osobliwą pozycję zajmują też filmiki z Big Brothera – odwiedzane częściej, gdy odbywają się castingi do nowej polskiej edycji.

Ogólnie serwis www.chlewik.pl , oceniłbym na 4 – głównie ze względu na dość uciążliwe i mocno inwazyjne reklamy jak dla mnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.