Słupki i siatki z Ardmet.pl

Firma ARDMET istnieje na rynku od 1993 roku. Systematyczny rozwój przedsiębiorstwa, inwestycje w park maszynowy oraz stale gromadzone doświadczenie w różnego rodzaju realizacjach pozwalają nam skutecznie konkurować na rynku.

Nasza działalność ukierunkowana jest na produkcję wyrobów ogrodzeniowych oraz ich profesjonalny transport i montaż. Oferujemy: bramy (uchylne, przesuwne ), balustrady, kraty, przęsła, słupki i siatki ogrodzeniowe. Nie ograniczamy się do typowych konstrukcji i wzorów. Wykonujemy ogrodzenia na każdy wymiar i według opracowanego przez Ciebie projektu.

W ostatnich miesiącach Polskę ogarnął boom w budownictwie. Jest kilka przyczyn takiego biegu wydarzeń. Jednym z nich jest wzrost średniego wynagrodzenia, co spowodowało, że Polacy zaciągają coraz większą ilość kredytów mieszkaniowych. Innym przyczyną tego zjawiska jest wytypowanie Polski i Ukrainy na organizatorów Mistrzostw Europy w piłce nożnej w roku 2012.

Wszystkie wymienione wyżej wydarzenia doprowadziły do wykupywania w szybkim tempie materiałów budowlanych, ich brak w sklepach powoduje szybki wzrost cen. Jednym z materiałów, którego najbardziej brakuje na rynku budowlanym jest siatka ogrodzeniowa powszechnie stosowana do ogrodzenia prywatnej posesji, działki rekreacyjnej czy obiektu użyteczności publicznej.

Jednym z materiałem, którego sklepy mają zapas są słupki ogrodzeniowe, ponieważ ich ilość zużywana na ogrodzenie pojedynczej działki jest jest stosunkową niska, a ich produkcja jest szybka i tania.

W takiej sytuacji polecam Państwu zamówić w firmie Ardmet z dużym wyprzedzeniem materiały, które będą niezbędne do uzbrojenia posesji.

Firma ARDMET kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i hurtowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.