Sony Ericsson

Sony Ericsson to zdaje się obecnie najpopularniejsza marka telefonów komórkowych. Patrząc na znajomych mogę jednoznacznie stwierdzić, że 70% z nich jest właśnie użytkownikiem komórki wyprodukowanej przez SE.

Czy to przypadek sprawił, czy naprawdę Sony Ericsson (Sefun.pl) produkuje najlepsze telefony ? Chociaż to już nie tylko telefony, to praktycznie  komputery w małej obudowie imitującej telefon. Obecna technologia pozwala zamknąć w takim urządzeniu wszystko co tylko potrzebuje człowiek – włącznie z telewizją.  Mimo, iż osobiście nie jestem użytkownikiem telefonu tej firmy, ale poważnie zastanawiam się nad zmianą właśnie na Sony Ericssona. Nie potrzebuję tak od razu wszystkich zawartych w nim gadżetów, ale dlaczego miałbym nie skorzystać z dobrej jakośći aparatu cyfrowego wbudowanego w taki telefon. NIe mam też czasu na zabawy i nowe tapety lub dzwonki, ale wiem, że za darmo można pobrać je z interentu bez najmniejszego problemu. To jest dość istotna sprawa – wiedza zawarta w internecie o telefonach Sony Ericsson.

Telefony komórkowe dzisiaj są bardzo zaawansowane i działają lepiej oraz szybciej niż jeszcze kilkanaście lat temu komputery stacjonarne. Na dzisiejsze telefony komórkowe można nie tylko ściagać dzwonki polifoniczne, ale także super nowoczesne i wymagające gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]