Sprzedaż na Allegro

Jeżeli chcesz bezpiecznie sprzedawać swoje towary na aukcjach internetowych takich jak Allegro musisz pamiętać  o kilku bardzo ważnych zasadach. Od nich będą zależały w większośći Twoje interesy, a w tym przedewszystkim Twoje zyski.
O czym musisz pamiętać wystawiając aukcje?

Po pierwsze: starannie i dokładnie opisz towar, który wystawiasz na Alegro. Dołącz zdjęcia przedmiotu i pamiętaj,żeby podać stan faktyczny, czy przedmiot jest używany czy nowy. Jeśli nosi ślady użytkowania przedstaw je na fotografiach. Podając te szczegóły unikasz ewentualnych kłopotów po wysłaniu przedmiotów.

Po drugie:
Podaj możliwości zapłaty (np: wpłata na konto, przesyłka za pobranie) i sposób odbioru towaru.
Umieść informacje do jakiego banku pieniądze mają być przesłane i podaj numer konta w automatycznej wiadomości dla Kupującego.
Jeśli jeszcze nie posiadasz konta internetowego rozważ propozycje mBank i Inteligo. Więcej informacji o możliwościach tych kont możesz uzyskać na ich stronach internetowych.
Napisz w jakim czasie Kupujący może spodziewać się zakupionego przedmiotu.
Następnie prześlij bezpiecznie przesyłkę.
Sprawdź na jaki adres należy wysłać towar, jeżeli otrzymasz e-mail z prośbą o zmianę adresu. Zwróć uwagę kto go napisał, porównaj nazwę użytkownika i adres e-mail z danymi Kupującego na stronie Sprzedałem.
Jesli masz wątpliwości skontaktuj się z Kupującym, korzystając ze strony Sprzedałem.
Nie wysyłaj towaru zanim nie otrzymasz pieniędzy, jeśli Kupujący wybrał płatność przelewem.
Korzystaj z możliwości ubezpieczenia przesyłki, w razie jakichkolwiek problemów będziesz miał gwarancję zwrotu pieniędzy.
Pamiętaj, aby starannie zapakować przedmiot, tak aby nie zosał uszkodzony podczas transportu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.