Tapety na pulpit

Kolejnym serwisem, który postanowiłem wziąć “na tapetę”, jest właśnie serwis z darmowymi tapetami : www.tapeciarz.net .

Dlaczego ten a nie inny spośród całego mnóstwa podobnych ? Głównym kryterium było to, iż jest to po prostu nowy, startujący portal i postanowiłem go porównać do czołówki.

Na pierwszy “ogień” oczywiście pójdzie nazwa – domena. Wydaje się, że właściciel portalu przemyślał tę sprawę dobrze, bo sam wyraz “tapeciarz” jak najbardziej pasuje do tego co zawierają strony. Można tylko ewentualnie “przyczepić” się do domeny .net – niezbyt “chodliwa”, ale nie jest zła.

W kolejnym punkcie należy zwrócić uwagę na coś, co “wita nas”, czyli na stronę główną i ogólny design portalu. Oczywiście wystrój jest kwestią gustu i nie jest najgorszy, ale na pewno większość przyzna, że jest “zimny”. Przyczyn tego stanu rzeczy należy chyba upatrywać w okresie letnim, w którym to powstawał ten serwis. Wydaje się, że bezpośrednim wpływem był brak klimatyzacji w pomieszczeniu osoby tworzącej ten serwis. O ile w ciepłe dni można spędzić kilka chwil w poszukiwaniu tam stosownych tapet, to pewnie jesienią, a na pewno zimą niewielu ludzi tam “zagrzeje” miejsce – no chyba, że dostaną na rozgrzanie coś mocniejszego.

Kolejnym punktem oceny jest zawartość. Można powiedzieć, że same tapety niczym się nie wyróżniają. Są po prostu tym samym co można znaleźć na innych podobnych stronach. Skoro jednak jest tam większość dobrze zebranych kategorii, to dla przeciętnego użytkownika ten serwis z tapetami na pulpit komputera (Tapeciarz.net) może być dobrym źródłem ładnych obrazków na pulpit.

Ogólnie przyznałbym ocenę dobrą z małym minusikiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.