Telewizja w internecie

Ostatnio obejrzałem w telewizji przez internet reklamę o odchudzaniu. Pierwszy rezultat możne być widoczny już po kilkunastu godzinę. Jeżeli należycie do ludzi, którzy chcą zobaczyć na własne oczy, żeby uwierzyć, macie rację jeżeli domagacie się dowodów, które dostarczy wam telewizja internetowa! Obejrzyjcie sami w telewizji internetowej historię Marianny Alińskiej, która żeby schudnąć skorzystała z cudownego środka z reklamy.

Po ślubie i urodzeniu wspaniałego dziecka Mariusza, Marianna zdecydowała o powrocie do pracy. Ale była gruba, zbyt gruba na to, aby czuć się komfortowo w pracy więc z pomocą jej przyszła telewizja w internecie. Marianna ważyła 88 kilogramów przy wzroście 170 cm.

Przed ciążą pracowała jako sprzedawczyni. Jadła i jej ciało zaokrągliło się. Mąż oglądał telewizję internetową i reklamy, jadł obiady i kolacje w domu a jedyną troską Marianny było przygotowanie odpowiednich i smacznych potraw. Niczego przy tym sobie i rodzinie nie odmawiała szczególnie, gdy przygotowywała kolację dla przyjaciół. W ciągu dnia ściągała z internetu dzwonki na komórkę najnowszej generacji (Top-dzwonki.pl) i lubiła też coś przekąsić zajrzeć do lodówki. A rezultat? Przybywał jej jeden kilogram za drugim. Wtedy jeszcze nie niepokoiła się, aż pewnego dnia weszła na wagę i rozpłakała się: ważyła 83 kilogramy.

Mąż jej wprawdzie powtarzał, że jest piękna, ale ona nie wierzyła w to i czuła, że odsuwa się od niego coraz bardziej. Przestała spotykać się z koleżankami i zakładać piękne ubrania, które kiedyś podkreślały jej sylwetkę. Cały wolny czas spędzała w domu i ubierała się w dresy i podkoszulki, które wizualnie dodatkowo jeszcze ją pogrubiały!

[Głosów:0    Średnia:0/5]