Ten pierwszy raz

Wiele młodych osób zastanawia  się nad tym, jak będzie wyglądać ich pierwszy raz. Młode dziewczyny z reguły obawiają się ból, który zazwyczaj towarzyszy im podczas pierwszego stosunku seksualnego, a także niechcianej ciąży oraz tego,  czy ich wybranek nadal będzie chciał się z nimi spotykać po akcie, czy chce po prostu „zaliczyć” i zerwać kontakty.
Z kolei młody chłopak obawia się tego, że nie sprosta wyzwaniu, czyli w rzeczywistości nie pozbawi dziewczyny dziewictwa  lub sprawi jej ból bądź też nie sprawdzi się w roli kochanka czy zbyt szybko  skończy swój pierwszy stosunek.
Przede wszystkim  jak przeżyć ten pierwszy raz wiąże się z ważną decyzją obojga młodych ludzi i potencjalnych kochankach. Dla przedstawicieli obu płci jest to ważny moment w  życiu, który może potem wpłynąć na wiele zachowań seksualnych i dalsze życie erotyczne.
(Larka.com.pl) Dlatego tak ważne jest, aby  decyzja o  rozpoczęciu życia seksualnego była przemyślana a nie podjęta pod wpływem chwili.
Chłopak i dziewczyna, którzy chcą ze sobą przeżyć swój pierwszy raz,  powinni się  nawzajem szanować i przede wszystkim darzyć głębszym uczuciem.  Wiadomo, że łatwo nie będzie, ale jeżeli młodych kochanków łączy coś więcej poza  pożądaniem, to pierwszy raz przebiegnie łagodniej, sprawniej, romantyczniej  i pozostanie miłym wspomnieniem na całe życie.
Pierwszy raz powinien być przygotowany, to znaczy warto wcześniej pomyśleć o zacisznym miejscu, w którym nikt nie będzie przeszkadzał i miłym nastroju. Lepiej zrezygnować z alkoholu, może i doda odwagi, ale odbierze cały urok tego magicznego wydarzenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.