Wiadomości i ładna pogoda

Przeprowadzałam badania na temat stanu zdrowia mężczyzn między 45 a 55 rokiem życia. Chodziło o zbadanie ich stanu zdrowia, sprawdzenie, jak spędzają wolny czas, co jedzą  itp. Wyniki nie były, jak dla mnie, bardzo zaskakujące.

Większość mężczyzn nie dba specjalne o zdrowie, albo z braku czasu albo z braku chęci. Całą seria pytań potraktowałam także mojego tatę. Nie wypadł rewelacyjnie. Mój poczciwy tato zaczął prowadził osiadły tryb życia. Po przyjściu  z pracy zjada obiad oglądając wiadomości. Cztery serie na czterech różnych kanałach. Później czyta gazetę. Międzyczasie znajduje chwilę na rozmowę z  mamą. Oczywiście, kiedy się okazuje, że już nigdzie nie muszą jechać, sięga po piwo.

Rezultatem jest piwny brzuszek. Zawsze przed ósmą ogląda jaka będzie pogoda w następnych dniach.  Zastanawiające na co to jemu, jak i tak nigdzie nie chodzi na nogach tylko zawsze samochodem. Po pogodzie jest szybki prysznic tak, aby zdążyć na wieczorny film. Standardowo w trakcie oglądania zasypia. Czas najwyższy pomóc tacie zadbać o siebie. Zauważam, że społeczeństwo w naszym kraju naprawdę źle się odżywia co widać właśnie nawet podczas ciepłych dni , gdy Polacy grilują na polanach leśnych lub w swoich wypasionych ogrodach przy domach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.