Wyszukiwarka darmowej muzyki

Każdy z nas słucha muzyki. Istnieje wielka ilość jej rodzajów, jak i niezliczona jest ilość naszych gustów. Poczynając od melomanów relaksujących się przy aksamitnych dźwiękach muzyki klasycznej, przez hip-hopowców, technofanów czy metali, każdy słuchacz chce mieć łatwy dostęp do ulubionych utworów.

Zaglądamy więc do sklepów muzycznych, na stragany czy aukcje internetowe w celu nabycia muzyki w legalny i pełnoprawny sposób. Wtedy szokują nas ceny krążków uposażonych w nakleikę ZAiKS. Szukamy więc rozwiązań alternatywnych, a w dobie komputeryzacji takim rozwiązaniem staje się najczęściej sieć i tzw. free mp3. Nie jest to jednak takie proste.

Strony w obawie przed karami oferują nam lipne wersje utworów lub ich polifoniczne odpowiedniki na telefon. Programy wyszukujące i ściągające pliki z internetu również nie zdają egzaminu, po pierwsze dlatego iż są blokowane przez firewalle, a po drugie dlatego, że ich wyniki są mało precyzyjne. Tu właśnie na przeciw oczekiwaniom słuchaczy wychodzi dobra mp3 search engine.

Na rynku istnieje wiele kopii jednak FEERL bije je wszystkie na głowę. Szybkość działania, precyzja i przejrzystość wyników, olbrzymia baza utworów, hity z dowolnie wybranej kategorii oraz wysokiej jakości odtwarzacz umożliwiający odsłuchanie utworu przed pobraniem, sprawiają, że FEERL nie ma sobie równych na krajowym rynku.

Tak więc jeśli zapragniesz wysłuchać ulubionej piosenki, lub najnowszego hitu, a nie masz go w swojej bazie nie czekaj i od razu wbijaj na FEERL’a i poznaj świat free mp3 download.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.